Kes me oleme?

Programmi "Sära silma!" taga on aktivistid MTÜ-st Hoovõtukeskus. Me juhendame kümnete vabatahtlike tegevust ja kanname hoolt nende koolituse eest. Me hoiame silma peal meie mentorperede tegevusel ja oleme alati valmis neid igal sammul nõu ja jõuga toetama. Leiame ja kaasame inimesi ja ettevõtteid kogu Läänemaalt, et koos oma eesmärkide saavutamise suunas tööd teha.

Meie eesmärgiks on ennetada noorte põhikoolist väljalangemist, ennetada koolikohustuse mittetäitmist ning toetada õpilasi, aidates kaasa nende enesekindluse tõusule ja sotsiaalsele arengule nii, et haridustee ei jääks poolikuks. Me tahame tagada seda, et riik ja ühiskond täidaks oma kohustused noorte ees, ja et igaüks neist saaks edaspidiseks eluks kaasa võimalikult hea ja tugeva põhja.

Lisaks hoovõtukeskuse aktivistidele osalevad meie programmis meie tegusad mentorid ja mitmed muud vabatahtlikud.

 

Meie aktivistid:

Meie toetajad:

Meie tegemisi on toetanud organisatsioonid ja ettevõtted, kes peavad meie tegevust vajalikuks, kes on nõus panustama oma materiaalset ressurssi noortesse ja kes on huvitatud nende heast käekäigust. Meie toetajate hulgas on:

Hoovõtukeskuse tegevust saate toetada ka tehes annetuse. Palun märkige makse selgitusse, kas tohime Teie nime tänutäheks siin lehel avaldada. Meie pangarekvisiidid on: MTÜ Hoovõtukeskus, EE882200221061272106 (Swedbank). Me oleme tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirjas.